Largest eyewear range immediately available!
Bezmaksas piegāde turp un atpakaļ   
Tiesības atgriezt preci 30 dienu laikā  
0
0
Preču grozs
 
Your basket is empty.
0
0
Saulesbrilles
Brilles
Sporta brilles

 
 
 

Datu aizsardzība

 
Sākumlapa  > Datu aizsardzība
Datu aizsardzība
 

Satura rādītājs


  Mums ir ļoti svarīgs Jūsu privātums. Tālāk vēlamies Jūs informēt, vai un kādā apjomā, apmeklējot mūsu interneta vietnes, tiek ievākti, apstrādāti vai izmantoti Jūsu personas dati.

  Būtībā Jūs varat izmantot mūsu interneta vietnes, nepaziņojot mums savus personas datus. Mums tiek paziņots tikai Jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukums, IP adrese, interneta vietne, no kuras mūs apmeklējat, un interneta vietnes, kuras apmeklējat pie mums. Šī informācija tiek izvērtēta statistikas nolūkos, saglabājot Jūsu anonimitāti.

  Datu aizsardzība un drošība Mūsu uzņēmumā datu aizsardzības tiek nodrošināta saskaņā ar Vācijas Likumu par datu aizsardzību (BDSG) un Vācijas Likumu par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējiem (TMG).

  Šifrēšana (SSL) aizsargātu Lai Jūsu personas datus pret ļaunprātīgu izmantošanu un neatļautu piekļuvi, Jūsu pasūtījumi internetā tiek nosūtīti šifrētā veidā. Šifrēšanas laikā tādi Jūsu personas dati kā adrese, tālruņa numurs vai kredītkartes numurs tiek pārvērsti kodā, kurš sūtīšanas laikā internetā nav nolasāms nepilnvarotām personām. Jūsu personas datu šifrēšanai mēs izmantojam 256 bitu SSL.

  Informācija Pēc pieprasījuma mēs Jums bez atlīdzības sniegsim informāciju par Jūsu personas datiem, par saņēmējiem, kuriem Jūsu dati ir nosūtīti un par datu saglabāšanas mērķi. Ja Jūs to vēlaties, lūdzu, atsūtiet mums ziņu uz info@edel-optics.lv. Tāpat pēc pieprasījuma mums ir pienākums koriģēt, bloķēt vai dzēst par Jums saglabātos datus.

  Sīkfailu lietošana Lai mūsu interneta vietņu apmeklēšana kļūtu interesantāka un būtu iespējams izmantot noteiktas funkcijas, dažādās vietnēs mēs izmantojam tā dēvētos sīkfailus. Tie ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti lietotāja gala iekārtā. Daži no mūsu lietotajiem sīkfailiem tiek dzēsti pēc pārlūka sesijas beigām, tātad pēc Jūsu pārlūka aizvēršanas (tā dēvētie sesijas sīkfaili). Lai varētu izmantot mūsu preču grozu, ir jāatļauj sesijas sīkfailu lietošana. Citi sīkfaili paliek Jūsu gala iekārtā un ļauj mums vai mūsu partneruzņēmumiem atpazīt Jūsu pārlūku nākamajā apmeklējumā (pastāvīgie sīkfaili). Pastāvīgos sīkfailus mēs saglabājam ne ilgāk kā 6 mēnešus. Pēc tam tie automātiski tiek dzēsti. Jūs varat iestatīt savu pārlūku tā, lai Jūs tiktu informēts par sīkfailu lietošanu un varētu izlemt, vai tiem piekrist vienmēr, piekrist tikai konkrētos gadījumos, vai vienmēr nepiekrist. Ja nepiekrītat sīkfailu lietošanai, var būt ierobežota mūsu interneta vietņu funkcionalitāte.

  Mūsu interneta vietnēs iegūtie personas dati bez Jūsu piekrišanas tiek izmantoti tikai līguma aizpildei un izpildei, kā arī Jūsu pieprasījumu izskatīšanai.

  Turklāt Jūsu dati tiek izmantoti mūsu reklāmas nolūkiem tikai tad, ja tam iepriekš esat piekrituši. Piesakoties mūsu jaunumu saņemšanai, Jūsu e-pasta adrese tiek izmantota mūsu reklāmas nolūkiem līdz brīdim, kad atsakāties no jaunumiem. Jums ir tiesības jebkurā brīdī informēt Edel-Optics, ka nevēlieties, lai uz Jūsu e-pasta adresi tiktu sūtīta informācija par precēm un pakalpojumiem; par to Jums nerodas nekādi citi izdevumi kā vien sūtīšanas izmaksas pēc pamattarifiem. Vienkārši uzrakstiet mums e-pastu uz info@edel-optics.lv, ja vairs nevēlaties saņemt informatīvus e-pastus par precēm un pakalpojumiem. Protams, mēs garantējam Jūsu datu drošību saskaņā ar Vācijas Likumu par datu aizsardzību.

  Savu piekrišanu turpmākai e-pastu saņemšanai Jūs, protams, katrā laikā varat atsaukt. Turklāt saskaņā ar Vācijas Likumu par datu aizsardzību Jums ir tiesības uz bezmaksas informāciju par saglabātajiem Jūsu datiem un, ja nepieciešams, tiesības pieprasīt to koriģēšanu, bloķēšanu vai dzēšanu. Informāciju un paziņojumus par preces atgriešanu, lūdzu, sūtiet uz šādu adresi:

  Edeloptics GmbH
  Straßenbahnring 19a
  20251 Hamburg
  Deutschland Tālrunis: +37 166163773
  Fakss: +49 40 689878-828 E-pasts: info@edel-optics.lv
  Internets: www.edel-optics.lv Google Analytics Šo tīmekļa vietni izmanto Google Analytics — Google Inc. („Google“) tīmekļa analīzes dienests. Google Analytics izmanto tā dēvētos "sīkfailus", teksta failus, kas tiek saglabāti Jūsu datorā un kas ļauj analizēt, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni. Sīkfaila izveidotā informācija par to, kā Jūs lietojat šo tīmekļa vietni, parasti tiek nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta. Ja šajā tīmekļa vietnē ir aktivizēta IP anonimitāte, Jūsu IP adrese Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstīs Google dienestam tiks nosūtīta saīsinātā veidā. Tikai izņēmuma gadījumos uz Google serveri tiek nosūtīta un tur saglabāta pilna IP adrese. Šīs tīmekļa vietnes īpašnieka uzdevumā Google izmantos šo informāciju, lai izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, lai sagatavotu atskaites par aktivitātēm tīmekļa vietnē un tīmekļa vietnes īpašniekam sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes lietošanu un interneta lietošanu. Google Analytics ietvaros no Jūsu pārlūka nosūtītā IP adrese netiek apkopota ar citiem Google datiem. Ar atbilstīgu sava pārlūka programmatūras iestatījumu Jūs varat nepieļaut sīkfailu saglabāšanu; tomēr mēs norādām, ka šajā gadījumā Jūs, iespējams, pilnā apjomā nevarēsit izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Turklāt Jūs varat nepieļaut sīkfaila radīto un ar Jūsu paradumiem izmantot tīmekļa vietni saistīto datu (tostarp Jūsu IP adreses) uzskaiti, lejupielādējot un instalējot šajā saitē pieejamo pārlūka spraudni:
  http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de.
  Jums nepieciešama palīd
  Mūsu veikals
   
  Help Videos